Kurzy pro veřejnost

Kromě kroužků pro nejmenší děti nabízíme také kurzy a doučování pro děti školou povinné nebo pro dospělé. Nabízíme skupinové kurzy, případně individuální, záleží na preferencích klienta.

KURZY PRO DĚTI

Angličtina a němčina pro děti již od 1.třídy

Cílem tohoto kurzu je vytvořit u dětí pozitivní vztah k angličtině či k němčině. Jazykové vzdělání dnes patří k základnímu vzdělání. Chceme děti nadchnout pro cizí jazyk, klademe důraz na komunikaci a rozvoj plynulého projevu studentů. Věnujeme se zajímavým konverzačním tématům, doplňujeme si nedostatky v gramatice, kterou se učíme ve škole a hlavně se snažíme udělat jazyk zábavnější. Pro děti skvělý způsob, jak se naučit něco nového bez stresů ze známek a písemek.

Doučování dalších školních předmětů pro děti již od 1.třídy

Máte pocit, že vaše dítě ve škole nestíhá výuku? Nebo že mu doma nemůžete pomoci tak, jak by potřebovalo? Přihlaste jej k nám, pomůžeme s češtinou, matematikou, fyzikou i chemií. Můžete si zvolit individuální plán, který vám umožní předměty zkombinovat. Nabízíme také přípravu na přijímací zkoušky nebo na maturitu.

KURZY PRO DOSPĚLÉ

Můžeme samozřejmě nabídnout i doučování školních předmětů dospělým zájemcům, ale ti asi budou mít spíš zájem udělat něco pro sebe a naučit se cizí jazyk kvůli cestování nebo práci 🙂 Nabízíme opět buď malé skupinky nebo individuální výuku, přizpůsobenou vašim potřebám.

Angličtina pro dospělé

Nabízíme kurzy anglického jazyka pro studenty všech úrovní. Pokud se chcete zdokonalovat v angličtině nebo se připravit na dovolenou, můžete vybírat mezi běžnými skupinovými kurzy nebo konverzačními hodinami. Potřebujete-li angličtinu v práci, můžete si zvolit naši obchodní angličtinu nebo individuální výuku, která vám bude ušita na míru. V našich kurzech se budete bavit, anglicky budete mluvit již od první hodiny, i když s tímto jazykem teprve začínáte. Nabízíme také firemní výuku, tzn. lektor může docházet vyučovat i do firem ve Vizovicích a blízkém okolí. Nabízíme velké množství kurzů s různým zaměřením, nejen na gramatiku, ale i na rozvoj slovní zásoby a konverzaci:

  • Kurzy pro úplné začátečníky
  • Kurzy pro věčné začátečníky
  • Kurzy pro mírně pokročilé
  • Kurzy pro pokročilé
  • Konverzační kurzy pro studenty všech úrovní
  • Holiday English
  • Přípravný kurz Maturita
  • Kurzy Business English
  • Firemní výuka
  • Individuální výuka

Kurzy německého jazyka

Pokud vás už neláká angličtina, ale jiný jazyk, můžete se přihlásit do našich kurzů německého jazyka, které jsme se kvůli velkému zájmu rozhodli otevřít. Nabízíme němčinu na všech úrovních pokročilosti a zaměření kurzů dle vašich požadavků. Samozřejmostí je i možnost individuální výuky.

Zkuste se učit jazyky s námi a zjistíte, že to nemusí bolet 🙂