Prenatální příprava a cvičení pro těhotné

Kurzy předporodní přípravy jsou vhodné pro ženy přibližně od 20. týdne těhotenství až do porodu. Dostanete informace o správné stravě, vitamínech, doplňcích stravy, o možných zdravotních problémech provázející těhotenství jako jsou otoky, pálení žáhy, křeče, alergie, bolesti zad, kyčlí apod. Dozvíte se také všechno, co potřebujete vědět o porodu, dýchání, úlevových polohách, homeopatii, epidurálu, císařském řezu apod. Součástí kurzu je i prohlídka porodnice.
Cvičení slouží jako příprava k porodu, je zaměřené na celkové zklidnění, soustředění se na sebe a své tělo. Naučíme se vnímat a respektovat signály vlastního těla, pracovat s dechem a projevy děťátka. Cvičení je klidné a harmonizační, neobsahuje silové cviky, je tedy vhodné a bezpečné pro všechny těhotné.

Poradenská činnost

Nabízíme také laktační a novorozenecké poradenství nebo konzultace i delší spolupráce s odborníkem v oblasti pedagogicko-psychologického, výchovného a partnerského poradenství. Potřebujete-li poradit s výchovou či zdravotními potížemi vašich ratolestí, obraťte se na nás, rádi si s vám domluvíme schůzku.
Výtvarná výchova pro dospělé
Výtvarný výchova určená pro všechny jako náplň volného času, inspirace a relaxace. Experimentujeme v oblasti keramiky, v práci s textilem, zkoušíme lehké grafiky, kreslíme, malujeme, slepujeme či svazujeme prostorové práce. Využíváme i přírodní materiály nebo třeba materiál odpadový, který pro zpestření přetváříme na různé objekty.

Počítačové kurzy

Potřebujete počítač v práci, ve škole nebo jen pro osobní potřebu a máte pocit, že si s ním úplně nevíte rady? Nebo jste naopak v práci s počítačem zběhlí a chcete se naučit něco nového? Zkuste naše počítačové kurzy.
Naučíte se základům práce s počítačem, internetem a elektronickou poštu. Pokročilejší pak mohou navštěvovat kurzy práce s tabulkovým kalkulátorem, úpravy fotografií v programu Zoner Photo Studio a další. Zajišťujeme také tematická školení, dle vašich představ.
Pro zájemce bude otevřen také kurz základů fotografování s digitálním fotoaparátem.

Výtvarná výchova pro dospělé

Výtvarný výchova určená pro všechny jako náplň volného času, inspirace a relaxace. Experimentujeme v oblasti keramiky, v práci s textilem, zkoušíme lehké grafiky, kreslíme, malujeme, slepujeme či svazujeme prostorové práce. Využíváme i přírodní materiály nebo třeba materiál odpadový, který pro zpestření přetváříme na různé objekty.

Angličtina pro dospělé

Nabízíme kurzy anglického jazyka pro studenty všech úrovní. Pokud se chcete zdokonalovat v angličtině nebo se připravit na dovolenou, můžete vybírat mezi běžnými skupinovými kurzy nebo konverzačními hodinami. Potřebujete-li angličtinu v práci, můžete si zvolit naši obchodní angličtinunebo individuální výuku, která vám bude ušita na míru. V našich kurzech se budete bavit, anglicky budete mluvit již od první hodiny, i když s tímto jazykem teprve začínáte. Nabízíme také firemní výuku, v rámci které může lektor docházet vyučovat i do firem ve Vizovicích a okolí.

Nabízíme velké množství kurzů s různým zaměřením:

 •  Běžné kurzy, zaměřené jak na gramatiku, tak na rozvoj slovní zásoby a konverzaci
  Kurzy pro úplné začátečníky
  Kurzy pro věčné začátečníky
  Kurzy pro mírně pokročilé
  Kurzy pro středně pokročilé
  Kurzy pro pokročilé
 • Konverzační kurzy pro studenty všech úrovní
 • Prázdninové kurzy „Holiday English“
 • Přípravný kurz Maturita
 • Kurzy Business English
 • Firemní výuku
 • Individuální výuku dle vašich představ